kosten fotoshootfeestje
Een fotoshoot als partijtje!
Hoe cool is het om een feest te geven waarbij er van jou en je (beste) vriendinnen en/of vrienden te leuke,
te gekke, te stoere, maar vooral ook mooie foto's worden gemaakt?
kosten fotoshootfeestje
Deze fotoshootfeestje zijn speciaal bedoeld voor kinderen t/m 12 jaar.
Ben je ouder dan 12 jaar en wil je ook graag een fotoshoot met je vriend(inn)en? Kijk dan zeker even hier.
Standaard
Minimaal personen 6* |
Maximaal 2 uur fotografie |
Iedereen een eigen collage, op fotopapier 21x30cm |
ALLE digitale foto's LAGE resolutie met logo |
Standaard Plus
Minimaal personen 6* |
Maximaal 2 uur fotografie |
Iedereen een eigen collage, op fotopapier 21x30cm |
1 digitale foto p.p. naar keuze HOGE resolutie zonder logo |
Informatie
Alle fotoshootfeestjes zijn inclusief:
Locatie en kledingtips
Ik help jullie graag om een mooie locatie te vinden en jullie ontvangen na het plannen van een datum de kledingtips per e-mail.
Reiskosten
Binnen in straal van 30 km van 2141 AP zijn de reiskosten inbegrepen bij een fotoshootfeestje. Gaan we verder weg dan reken ik € 0,40 per extra gereden kilometer.
Fotoselectie en -bewerking
Na jullie fotoshootfeestje heb ik een aantal dagen nodig om jullie foto's te selecteren en zorgvuldig te bewerken.
Online fotogalerij
Met een ruime selectie bewerkte foto's, beveiligd met pincode, voor een periode van 4 maanden waar ouders foto's en fotoproducten kunnen bestellen.
Collage
Alle deelnemers ontvangen een gepersonaliseede collage, afgedrukt op fotopapier 21x30 cm, met foto's van de fotoshoot als aandenken.
Bekijk hier een aantal voorbeelden.
Aantal personen
Bovenstaande prijzen zijn berekend op minimaal 6 personen. Wil je met minder personen dan kan dat uiteraard, ik maak graag een offerte op maat voor je.
Extra opties
Uiteraard is het altijd mogelijk de pakketten uit te breiden
Alle foto's in hoge resolutie, zonder logo, geschikt om zelf hoge kwaliteits afdrukken (te laten) afdrukken, zoveel en zo vaak als je zelf wilt.
Een Party Smul pakket bestaat uit een assortiment drinken, snoep en chips.
Maak het extra feestelijk door de ballonnen die standaard bij de shoot zitten te vullen met Helium voor extra super leuke foto's. Een heliumpakket is voldoende om 18 ballonnen te vullen.
(Een grotere fles voor meer ballonen is uiteraard ook mogelijk, prijs op aanvraag).
Vragen of eerst mijn digitale prijslijst opvragen?
Neem contact op!Op zoek naar een origineel cadeau? Verras iemand met een mooie en blijvende herinnering!
Geef eens een Fotoshoot Cadeaubon cadeau! Een mooier geschenk bestaat er haast niet.
mooie woorden
WOOOOOOOOW wat zijn ze mooi geworden. We zaten hier met tranen in onze ogen te kijken. Die lucht....blauwer kan gewoon niet. Super leuk we gaan er even voor zitten om de juiste foto's uit te zoeken. Bedankt!!!!Mathijs
Lieve Sharon, geniet nog steeds van beide fotoshoots die je van onze kinderen hebt gemaakt. Krijg er elke dag nog een big smile op mijn gezicht. Je bent een geweldige fotograaf!!Jeannette
Erg prettige persoonlijkheid, ontspannen, maar ook gezellig! Neemt de tijd en heeft leuke ideeën! In één woord TOP! Bedankt! Kim & Christiaan
Wat zijn ze we blij met onze foto's! Heel erg bedankt voor jouw enorme bijdrage aan een onvergetelijke dag. Het was geweldig.Patty