Soms komt een trouwalbum niet direct na de bruiloft. En soms krijgt een trouwdag juist later nog een extra bijzonder hoofdstuk.

Dit bruidspaar had destijds een prachtige trouwreportage laten maken, maar er zat geen trouwalbum inbegrepen. Toen ze alsnog een trouwalbum wilden laten maken, bleek hun fotograaf helaas gestopt te zijn met dit mooie vak.

En hoe fijn is het dan dat ze uiteindelijk bij mij terechtkwamen.

Samen gingen we terug naar hun trouwdag. Beeld voor beeld kozen we de mooiste momenten uit hun reportage.

Het ontwerpen van een trouwalbum is altijd speciaal, omdat je de herinneringen opnieuw beleeft. Maar dit keer was het extra bijzonder.

Het hele ontwerp proces gebeurde namelijk in het geheim, samen met de bruid. Manlief wist van niets. Het album werd stap voor stap een verrassing die verborgen moest blijven.

Tijdens het samenstellen ontstond het idee om het album cadeau te geven op Valentijnsdag. Een romantisch en persoonlijk moment, lang na de bruiloft.

Dat maakte het ook best spannend.

Want een professioneel trouwalbum wordt met veel zorg gemaakt in Portugal. En eerlijk is eerlijk, het laatste stukje van het proces heb je niet helemaal zelf in de hand.

Je hoopt dat alles op tijd binnenkomt, precies zoals bedoeld. En hoe mooi is het dat het gelukt is.

Vandaag, op Valentijnsdag, wordt het album overhandigd. Een tastbare herinnering aan een prachtige trouwdag, verpakt in een nieuw moment vol liefde.

Een kleine impressie van het album

Een luxe trouwalbum als Valentijnscadeau
Trouwalbum 30x30 cm met bewaarbox, ontworpen als Valentijnsdag verrassing.
Close-up van het trouwalbum met omslagmateriaal naar keuze
Detail van de omslag en afwerking van het trouwalbum.
Trouwalbum geopend met rustige, tijdloze lay-out
Een voorbeeld van de opmaak en bladspiegel in het album.
Binnenzijde trouwalbum met zorgvuldig gekozen trouwfoto’s
Pagina’s met trouwfoto’s, samengesteld in een logisch verhaal.
Luxe trouwalbum 30x30 cm met bijpassende bewaarbox
Bijpassende bewaarbox voor het trouwalbum.
Bewaarbox in dezelfde stijl als het trouwalbum
Het trouwalbum als verrassing, klaar voor het moment van geven.

Ook een trouwalbum laten maken?

Hebben jullie nog trouwfoto’s die een plek verdienen in een mooi album?

Ook als jullie bruiloft al langer geleden is, kan ik een trouwalbum ontwerpen dat helemaal bij jullie past.

Stuur me gerust een berichtje, dan denk ik met jullie mee over de mogelijkheden.

Neem contact op